Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ertunç Dayı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaertunc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1796) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 1990
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 1992
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 1996
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, 2002

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ümit Ertaş
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postauertas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1799) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 1996
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 1999
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, 2005

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Songül Cömert Kılıç
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postasongul.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1514) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Ertan Yalçın
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaertanyalcin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3562) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

  • Yüksek Lisans, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, 2000
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ağız,Diş,Çene Cerrahisi, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Gelengül Urvasızoğlu
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postagurvasizoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3885) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Bayramoğlu
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postazeynep.bayramoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1943) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Eda Özbilge
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaedaozbilge@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Mustafa Bayer
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postabayermustafa@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nevzat Çakmak
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postanevzat.cakmak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1792) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nurdan Yıldız Mısıroğlu
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postanurdan.yizdiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1792) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Oğuz Yüce
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaoguz.yüce@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1792) 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ömer Kocaman
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaomer.kocaman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Onur Engin Can
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postacanonur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Sabuhı Abbasbaylı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postasabuhi.abbasbayli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Sema Dutar
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postasemadutar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Serdar Demir
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaserdardemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ulvı Novruzov
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaulvi.novruzov@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Umıd Babayev
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaumid.babayev@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ümit Gülsevinç
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postaumitg@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Zeynep Sevilmiş
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
E-Postazeyneps@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1801

Eğitim