Kimya

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ahmet Maraş
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaamaras@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4430) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1990
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1992
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1998
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 1998
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2010

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Arif Daştan
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaadastan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4405) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1988
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1990
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1995
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1996
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2000
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2006

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Cavit Kazaz
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postackazaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, KİMYA, 2001

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Davod Seıfzadeh
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postadavod.seifzadeh@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Duygu Ekinci
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postadekin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4387) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Analitik Kimya Anabilim Dalı,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1996
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1999
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2004

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ebru Mete
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaebru25@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4385) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1995
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 1998
  • Öğretim Görevlisi, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2004
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2005
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2011

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Emine Salamcı
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaesalamci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4429) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ertan Şahin
Anorganik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaertan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4380) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Doktora, Hacettepe Üniversitesi, Fizik Mühendisliği,
  • Yüksek Lisans, Hacettepe Üniversitesi, Fizik Mühendisliği, 1996

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Esra Tanrıverdi Eçik
Anorganik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaesra.ecik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4496) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Hamdullah Kılıç
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postahkilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4426) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 1992
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1995
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1999

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Hasan Özdemir
Biyokimya Anabilim Dalı
E-Postahozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4437) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1990
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1992
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1996
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 2003
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 2008

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Hasan Seçen
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postahsecen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90 442 231 4445) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. İlhami Gülçin
Biyokimya Anabilim Dalı
E-Postaigulcin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4375) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Mehmet Kaya
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postamehmetkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü, Kimya, 2005
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Kimya, 2008
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Kimya, 2014
  • Doçent, ÜAK, Kimya, 2018
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü, Kimya, 2024

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Mehmet Serdar Gültekin
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postagultekin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4428) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı,
  • Dr. Öğr. Üyesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Doktora Sonrası Araştırma Programı 2002-2003,
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1990
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 1992
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 1999

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Murat Çakıcı
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postamcakici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4406) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi, Kimya, 2002
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Organik Kimya, 2005
  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi, Organik Kimya, 2005
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Organik Kimya, 2011
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi, Organik Kimya, 2011
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi, Organik Kimya, 2016
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi, Organik Kimya, 2023

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Murat Çelik
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postamcelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Nurhan Kishalı
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postanhorasan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4439) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1994
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1997
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2003
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2006
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2008
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2014

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ömer İrfan Küfrevioğlu
Biyokimya Anabilim Dalı
E-Postaokufrevi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4438) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1980
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1985
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1988
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1989
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Biyokimya Anabilim Dalı, 1994

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Özgür Altan Bozdemir
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaoaltanbozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4497) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Akdeniz Üniversitesi, Kimya Bölümü, 1998
  • Yüksek Lisans, Akdeniz Üniversitesi, KİMYA , 2000
  • Doktora, Akdeniz Üniversitesi, KİMYA , 2007

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Semra Karaca
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postaskaraca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 4435) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1985
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Analitik Kimya Anabilim Dalı, 1987
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Analitik Kimya Anabilim Dalı, 1993
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Analitik Kimya Anabilim Dalı, 1994
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2004
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Serdar Burmaoğlu
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postasboglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422314283) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Süleyman Göksu
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postasgoksu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4389) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Fen Fakültesi,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1994
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1998
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2003
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2006

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Tuba Öznülüer Özer
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postatozkim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4385) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, KİMYA,
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya,
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya,

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Yasin Çetinkaya
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postayasin.cetinkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 2314389) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Yavuz Onganer
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postayonganer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4446) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya Eğitimi Anabilim Dalı, 1985
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1987
  • Doktora, Texas Tech University, Physical Chemistry, 1993
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 1994
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 1998
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2004

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Yunus Kara
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postayukara@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4424) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Bilal Nişancı
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postabnisanci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (741 2039/5229) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Fen Bilimleri,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2006
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya, 2008
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya, 2015

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Deryanur Kılıç
Kimya
E-Postaderyanurerdem@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Elif Şenkuytu
Anorganik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaelif.senkuytu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ezgi Topçu
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaezgitopcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4407) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Gazi Üniversitesi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Bölümü, 2000

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Fatma Bayrakçeken Nişancı
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postafbayrakceken@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4434) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2006
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü Analitik Kimya, ZnS, ZnSe, ZnTe’ün Elektrokimyasal Yöntemle Sentezi ve Karakterizasyonu, 2014

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Haydar Kılıç
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postahydk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, 2007
  • Uzmanlık, Ohio State University-ABD (Visiting Scholar), Ohio State University-ABD (Visiting Scholar), 2014
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya, 2015
  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, 2015

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Kader Dağcı Kıranşan
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postakdagci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4407) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya Mühendisliği,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya Bölümü,
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya,
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Kimya,

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Melike Sevim
Anorganik Kimya Anabilim Dalı
E-Postamelike.sevim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4279) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Sakarya Üniversitesi, Kimya Bölümü, 2011
  • Yüksek Lisans, Sakarya Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, 2013
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, 2018

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Mine Aksoy
Kimya
E-Postamaksoy@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4442) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Özkan Açışlı
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postaozkan.acisli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-6033) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Doğalgaz ve Petrol Mühendisliği,

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Pınar Güller
Biyokimya Anabilim Dalı
E-Postaptaser@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90 442 231 4114/4379) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Süreyya Oğuz Tümay
Anorganik Kimya Anabilim Dalı
E-Postasotumay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kimya, 2012
  • Yüksek Lisans, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kimya, 2014
  • Doktora, Gebze Teknik Üniversitesi, Kimya, 2020

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ufuk Atmaca
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postauatmaca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4409) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2006
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2009
  • Uzmanlık, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2011
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Chemistry, 2014

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Elif Erçarıkcı
Analitik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaelif.ercarikci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 4407) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Ferruh Lafzi
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postaferruhlafzi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Elif Yıldız Gül
Kimya
E-Postaelifyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Havva Dulkadir
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postahavvad@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

  • Yüksek Lisans, Ankara Üniversitesi, Kimya,
  • Lisans, Ankara Üniversitesi, Kimya, 2018

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Kibar Aras
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postakibararas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Kübra Aslan
Biyokimya Anabilim Dalı
E-Postakubra.aslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Sefa Uçar
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postasefa.ucar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422314431) 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Volkan Akyıldız
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postavolkan.akyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Dr. Barış Anıl
Organik Kimya Anabilim Dalı
E-Postabanil@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4381) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2001
  • Öğretim Görevlisi, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya Anabilim Dalı, 2003
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Organilk Kimya, 2008
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Organik Kimya, 2022

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Dr. Murat Acar
Fizikokimya Anabilim Dalı
E-Postamacar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4413) 
Posta Adresi

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2004
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2007
  • Uzman, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2008
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Fizikokimya Anabilim Dalı, 2013