Fakültemizde Matematik Şenliği
Fakültemiz kulüplerinden Eğitim ve Matematik Kulübünün hazırlamış olduğu Matematik Şenliği Fakültemizde yoğun ilgiyle karşılandı. Eğlenceli anların yaşandığı şenlikte emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/orta-ogretim-fen-ve-matematik-alanlari-egitimi-bolumu/wp-content/uploads/sites/657/2022/05/111.jpeg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/orta-ogretim-fen-ve-matematik-alanlari-egitimi-bolumu/wp-content/uploads/sites/657/2022/05/112.jpeg)
Fakültemiz kulüplerinden Eğitim ve Matematik Kulübünün hazırlamış olduğu Matematik Şenliği Fakültemizde yoğun ilgiyle karşılandı. Eğlenceli anların yaşandığı şenlikte emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.