Veteriner Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Has. Müd. Cengiz Çiplak
Veteriner Fakültesi
E-Postacengiz.ciplak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7222) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Eda Arslan
Veteriner Fakültesi
E-Postaeda.arslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Adem Karslı
Veteriner Fakültesi
E-Postaadem.karsli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7231) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Mehmet Koca
Veteriner Fakültesi
E-Postamehmetkoca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Vet. Fatma Nur Gökdemir
Veteriner Fakültesi
E-Postafatmakilinc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Vet. Tolgahan Özel
Veteriner Fakültesi
E-Postatolgahan.ozel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Vet. Ömer Dumanlı
Veteriner Fakültesi
E-Postaulfet.dumanli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Cahide Altaş
Veteriner Fakültesi
E-Postacahideaydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Canan Şen
Veteriner Fakültesi
E-Postacanan.sen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Dilan Dumlu
Veteriner Fakültesi
E-Postadilan.dumlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Hatice Ünay
Veteriner Fakültesi
E-Postahatice.aydogdu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Hülya Erdinç
Veteriner Fakültesi
E-Postahulya.erdinc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Kezban Uysal
Veteriner Fakültesi
E-Postakezban.uysal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Tek. Tuba Karahan
Veteriner Fakültesi
E-Postatubakarahan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Teks. Halil İkinci
Veteriner Fakültesi
E-Postahalil.ikinci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Labr. Betül Çevik
Veteriner Fakültesi
E-Postabetul.cevik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422317300) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Orhan Kırmacı
Veteriner Fakültesi
E-Postaorhan.kirmaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7245) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Sait Demir
Veteriner Fakültesi
E-Postademirsait@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yaşar Özcan
Veteriner Fakültesi
E-Postayasar.ozcan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arşt. Talet Çiftçi
Veteriner Fakültesi
E-Postatalet.ciftci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. İsa Ulusoy
Veteriner Fakültesi
E-Postaisa.top@mynet.com
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Murat Açabay
Veteriner Fakültesi
E-Postam.acabay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7247) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Amr. Mer. Günay Atasever
Veteriner Fakültesi
E-Postagatasever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Adem Çelik
Veteriner Fakültesi
E-Postaacelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6124) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Ahmet Büyüdü
Veteriner Fakültesi
E-Postaahmet.buyudu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Kenan Aksak
Veteriner Fakültesi
E-Postakaksak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7232) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Osman Demir
Veteriner Fakültesi
E-Postaosman.demir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mustafa Uzunoğlu
Veteriner Fakültesi
E-Postamustafa.uzunoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Semra Özdikici
Veteriner Fakültesi
E-Postasemra.ozdikici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2601) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. İsmail Türk
Veteriner Fakültesi
E-Postaismail.turk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1257) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ali Doğan Seçme
Veteriner Fakültesi
E-Postaalisecme@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Bülent Koçak
Veteriner Fakültesi
E-Postabulentkocak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Celal Öztürk
Veteriner Fakültesi
E-Postacelalozturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Çetin Ardahanlı
Veteriner Fakültesi
E-Postacetinardahanli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ercan Bayburt
Veteriner Fakültesi
E-Postaercanbayburt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hakan Kenan
Veteriner Fakültesi
E-Postahakankenan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Memet Göğtaş
Veteriner Fakültesi
E-Postamemetgogtas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Murat Çırakcı
Veteriner Fakültesi
E-Postamuratcirakci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nurten Güneş
Veteriner Fakültesi
E-Postanurtengunes@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ömer Toğul
Veteriner Fakültesi
E-Postaomertogul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sefanur Akbulut
Veteriner Fakültesi
E-Postasefanurakbulut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tülin Özyurt
Veteriner Fakültesi
E-Postatulinozyurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Zafer Ağtaş
Veteriner Fakültesi
E-Postazaferagtas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kampus Veteriner Fakültesi 25240 Yakutiye /Erzurum

Eğitim