Ortodonti

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Abdulvahit Erdem
Ortodonti
E-Postaaerdem@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1900) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

  • Profesör, Atattürk Üniversitesi, ,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1979
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1979
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1983
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1987
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1990
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Atattürk Üniversitesi, 1996

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. İsmail Ceylan
Ortodonti
E-Postaiceylan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1752) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1990
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1992
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 1996
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2002

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Nihat Kılıç
Ortodonti
E-Postankilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1807) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2005
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2006
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2012

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ali Kiki
Ortodonti
E-Postaakiki@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1810) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2005
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Ortodonti, 2006

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Nurhan Bayındır Durna
Ortodonti
E-Postanurhanbayindir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1806) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ahmet Yıldırım
Ortodonti
E-Postaahmetyildirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ali Kağan Özen
Ortodonti
E-Postaalikagan.ozen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Aybüke Asena Atasever
Ortodonti
E-Postaaybuke.atasever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Burkay Moroğlu
Ortodonti
E-Postaburkaymoroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Çağla İmancı
Ortodonti
E-Postacagla.imanci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Canan Kayıkçı
Ortodonti
E-Postacanan.kayikci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Dilara Güney
Ortodonti
E-Postadilaraguney@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Elif Gökçek Özdemir
Ortodonti
E-Postaozdemirelif@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Emine Kılıç
Ortodonti
E-Postaemine.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gizem Yazdan Özen
Ortodonti
E-Postagizem.yazdanarslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gülsüm Yenilmez
Ortodonti
E-Postagulsum.yenilmez@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Merve Birkan
Ortodonti
E-Postamervebirkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Merve Kayaoğlu
Ortodonti
E-Postamerve.kayaoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nurbanu Sancak
Ortodonti
E-Postanurbanusancak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Rabia Betül Yüksel
Ortodonti
E-Postabetul.yuksel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Seda Çakır
Ortodonti
E-Postaseda.cakir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Şerife Özbunar
Ortodonti
E-Postaserife.ozbunar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Şükrü Buğra Timurlenk
Ortodonti
E-Postabugra.timurlenk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Vildan Uka
Ortodonti
E-Postavildan.uka@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Yeter Çelik
Ortodonti
E-Postayeter.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2769) 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Zeynep Ağabeyoğlu
Ortodonti
E-Postazeynepa@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Zeynep Gülsüm Donat
Ortodonti
E-Postazeynepdonat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2360940-1806

Eğitim