Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Sera Derelioğlu
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postas.derelioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2378) 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Fatih Şengül
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postafsengul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1827) 
Posta Adresi 1777

Eğitim

  • Yüksek Lisans, Hacettepe Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi,

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Münevver Kılıç
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postamunevver.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1743) 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Periş Çelikel
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postaperis.celikel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1777) 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Aybike Baş
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postaaybike.bas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Fatma Saraç
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postasaracfatma@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1777) 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Mehpare Yener
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postamehpareyener@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Merve Sarıaslan
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postamerve.sariaslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Muhammed Alagöz
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postaalagoz.m@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Murat Büyüksefil
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postamuratb@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nilay Öztürk
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postanilay.ozturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Rabia Yücel
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postarabiayucel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Sena Ceylan
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postasenaceylan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Zehra Merve Koçköprü
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
E-Postak.zehra@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1777

Eğitim