Periodontoloji

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Alparslan Dilsiz
Periodontoloji
E-Postaaydilsiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3967) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Lisans, Ataturk University, Diş Hekimliği Fakültesi, 1998
  • Arş. Gör., Atattürk Üniversitesi, Periodontoloji ABD, 1998
  • Doktora, Atattürk Üniversitesi, Periodontoloji ABD, 2003
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atattürk Üniversitesi, Periodontoloji ABD, 2004
  • Doçent, Atattürk Üniversitesi, Periodontoloji ABD, 2012

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Cenk Fatih Çanakçı
Periodontoloji
E-Postacenkfatih.canakci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3804) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 2005

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Recep Orbak
Periodontoloji
E-Postarorbak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1940) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 1994
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 1998
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 2003

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Taner Arabacı
Periodontoloji
E-Postatanerarabaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1731) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Doktora/Uzmanlık, 2009
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Doktora/Uzmanlık, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Turgut Demir
Periodontoloji
E-Postaturgut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1916) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 2002
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 2003
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Periodontoloji, 2008

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Didem Özkal Eminoğlu
Periodontoloji
E-Postadidem.ozkal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1951) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Sema Nur Sevinç Gül
Periodontoloji
E-Postasema.sevinc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3563) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba Aydın
Periodontoloji
E-Postatubaa@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2173) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Yerda Özkan Karasu
Periodontoloji
E-Postayerda@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1418) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ahmet Bedreddin Şahin
Periodontoloji
E-Postaahmetb.sahin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3563) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ahmet Şanlıdağ
Periodontoloji
E-Postaahmets@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Bahtiyar Zana Güzel
Periodontoloji
E-Postabguzel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Beyza Nur Şahin
Periodontoloji
E-Postabeyzanur.sahin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Çiğdem Yıldırım Navruz
Periodontoloji
E-Postacigdemy@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

  • Uzmanlık, atatürk üniversitesi, ,

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Dilek Biçer
Periodontoloji
E-Postadilek.bicer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gülsüm Dal
Periodontoloji
E-Postagulsum.dal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gülsüm Taşlıçukur
Periodontoloji
E-Postagulsumt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ismayıl Huseynlı
Periodontoloji
E-Postaismail.huseynli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Jasarat Hıdayatov
Periodontoloji
E-Postajasarathidayatov@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Mehmetcan Uytun
Periodontoloji
E-Postamehmetcan.uytun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3563) 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Melih Can Üzel
Periodontoloji
E-Postamelihuzel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Tukaz Yusıfova
Periodontoloji
E-Postatukaz.yusifova@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1755

Eğitim