Protetik Diş Tedavisi

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Funda Bayındır
Protetik Diş Tedavisi
E-Postabayindirf@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1779) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1999
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2000
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2004
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Nuran Yanıkoğlu
Protetik Diş Tedavisi
E-Postandinckal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1780) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, 1987
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1993
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1994
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1998
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2004

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Zeynep Yeşil Duymuş
Protetik Diş Tedavisi
E-Postazeynep@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1784) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi,
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1994
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1995
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 1998
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2004

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Alper Özdoğan
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaalper.ozdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1684) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Esra Kul
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaesra.kul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1787) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Hatice Özdemir
Protetik Diş Tedavisi
E-Postahatice.ozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1783) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Protetik Diş Tedavisi, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Nurdan Polat Sağsöz
Protetik Diş Tedavisi
E-Postanurdan.sagsoz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5847) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Rüştü Ersoy Sakarya
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaersoy.sakarya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1804) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Baran Tursun
Protetik Diş Tedavisi
E-Postabaran.tursun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Beyza Betül Şencan
Protetik Diş Tedavisi
E-Postabeyza.sencan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Derya Aslan
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaderya.aslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1736) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Farıda Naghdalıyeva
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaf.naghdaliyeva@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gizem Erdaş
Protetik Diş Tedavisi
E-Postagizemerdas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nevzat Berk Barın
Protetik Diş Tedavisi
E-Postanevzat.barin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Oğuzhan Sari
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaoguzhan.sari@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1736) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Onur Taşdemir
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaonurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Özge Gülmez
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaozgegulmez@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Seçil Tarı
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaseciltari@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Semanur İpek
Protetik Diş Tedavisi
E-Postasemanuripek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Seyhan Kahraman
Protetik Diş Tedavisi
E-Postaseyhank@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Zeynep Şen Yılmaz
Protetik Diş Tedavisi
E-Postazeynep.senyilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1736) 
Posta Adresi 2311784

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Züliye Kurultay
Protetik Diş Tedavisi
E-Postazuliyek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 2311784

Eğitim