Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Adem Yılmaz
Televizyon Anabilim Dalı
E-Postaadem@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7336- 7337 ) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Aslı Yurdigül
Temel İletişim Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postaasliacar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7340) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, Marmara Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, 2001
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Radyo Televizyon ve Sinema, 2010
  • Doktora, İstanbul Üniversitesi, Radyo Tv Sinema Anabilim Dalı , 2014

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Naci İspir
Temel İletişim Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postanaciispir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7363-7364-7273) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Felsefe, 1991
  • Yüksek Lisans, Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Yüzüncü Yıl Üniversitesi, 1993
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, 1998
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, İletişim Fakültesi, 1999

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Yusuf Yurdigül
Televizyon Anabilim Dalı
E-Postayurdigul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7339) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, İstanbul Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü,
  • Yüksek Lisans, İstanbul Üniversitesi, Radyo Tv Sinema Anabilim Dalı,
  • Doktora, İstanbul Üniversitesi, Radyo Tv Sinema Anabilim Dalı,

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Abdulkadir Atik
Radyo Anabilim Dalı
E-Postakadiratik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7338) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. İrfan Hıdıroğlu
Sinema Anabilim Dalı
E-Postahidiroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7341) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Serhat Erdem
Sinema Anabilim Dalı
E-Postaserhaterdem@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5087) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Şeyma Bilginer Erdoğan
Temel İletişim Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postabilginer.seyma@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7353) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ülhak Çimen
Temel İletişim Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postaulhak.cimen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7351) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hakan Çiğdem
Sinema Anabilim Dalı
E-Postahcigdem@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5094) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Bilginer Kucur
Sinema Anabilim Dalı
E-Postaayse.bilginer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7343) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Cüneyt Korkut
Televizyon Anabilim Dalı
E-Postackorkut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7344) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi,

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Yelda Korkut
Radyo Anabilim Dalı
E-Postayelda.korkut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7352) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Biricik
Temel İletişim Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postazeynepd@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7350) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Jale Hülya Alcan
Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü
E-Postaalcanjale@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7256) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, 1998

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Yaşar Günler
Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü
E-Postayasar.gunler@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7349) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Felsefe, 1987
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Radyo Televizyon ve Sinema, 2003

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Dr. Recep Bayraktar
Televizyon Anabilim Dalı
E-Postarecep.bayraktar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7338) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Bayram Demirtaş
Radyo Anabilim Dalı
E-Postabayram.demirtas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Nihan Çelik Yılmaz
Televizyon Anabilim Dalı
E-Postanihancelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5479) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Taşkın Erdoğan
Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü
E-Postataskin.erdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5486) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-kampüs/erzurum

Eğitim