Rekreasyon Bölümü

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ahmet Şirinkan
Rekreasyon Bölümü
E-Postaasirinkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2436) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ozan Sever
Rekreasyon Bölümü
E-Postaozan.sever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2230) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Muğla Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu,

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Sertaç Erciş
Rekreasyon Bölümü
E-Postasertac@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2495) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı, 2000
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı, 2000
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı, 2000

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Murat Ali Bindesen
Rekreasyon Bölümü
E-Postamurat.bindesen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5673) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü, 2010
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ABD, 2018

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gökhan Atasever
Rekreasyon Bölümü
E-Postagokhan.atasever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2243) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Levent Önal
Rekreasyon Bölümü
E-Postalevent.onal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2435) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Rıfat Nazım Saraçoğlu
Rekreasyon Bölümü
E-Postanazimsaracoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5671) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

  • Yüksek Lisans, Gazi Üniversitesi, Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu, 1984
  • Yüksek Lisans, Atattürk Üniversitesi, Hareket ve Antrenman Bilimleri , 1996

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Zübeyr Cinisli
Rekreasyon Bölümü
E-Postazcinisli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5673) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü 25240-Yakutiye/Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, 2001