Rektörlük

Personel

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Zafer Özcan
Kriz Yönetim Merkezi Koordinatörlüğü
E-Postazafer.ozcan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öz. Kal. Şeyma Fencioğlu
Özel Kalem Müdürlüğü
E-Postaseyma.fencioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1001) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öz. Kal. Zeynep Nişancı Çakıcı
Özel Kalem Müdürlüğü
E-Postazeynepnisanci.cakici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1001) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İş Güv. Uz. (A) Gökhan Bulut
İş Sağlığı ve Güvenliği Kurum Koordinatörlüğü
E-Postagokhanbulut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2745) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İş Güv. Uz. (C) Sibel Daharlı
İş Sağlığı ve Güvenliği Kurum Koordinatörlüğü
E-Postasibeldaharli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5996) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tab. Haluk Göktuğ
İş Sağlığı ve Güvenliği Kurum Koordinatörlüğü
E-Postahalukgoktug@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1427) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Ahmet Sami Dişçi
Hukuk Müşavirliği
E-Postaahmetsami.disci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2270) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Ayşegül Aydoğan
Hukuk Müşavirliği
E-Postaaysegulaydogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Derya Göral
Hukuk Müşavirliği
E-Postaderya.onal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1147) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Fatma Çetin
Hukuk Müşavirliği
E-Postafatma.cetin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1538) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Furkan Ak
Hukuk Müşavirliği
E-Postafurkan.ak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3774) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Naciya Akan Biberoğlu
Hukuk Müşavirliği
E-Postanaciya.biberoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1009) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Nazlı Kaya Önder
Hukuk Müşavirliği
E-Postanazli.kaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3775) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Av. Şeyma Uzun
Hukuk Müşavirliği
E-Postaseyma.uzun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Gülistan Arslantaş
Hukuk Müşavirliği
E-Postag.arslantas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1536) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Ahmet Batman
Rektörlük
E-Postaahmet.batman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4599) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Mürsel Özdemir
Rektörlük
E-Postamursel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1419) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Sevim Andiç
Rektörlük
E-Postasevimandic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Zeynep Atasever
Rektörlük
E-Postazatasever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şöf. İkram Parladı
Rektörlük
E-Postaikram.parladi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1035) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şöf. İrfan İncesu
Rektörlük
E-Postairfan.incesu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şöf. İsmail Kara
Rektörlük
E-Postakara.ismail@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şöf. Şaban Gündoğdu
Rektörlük
E-Postasaban.gundogdu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İç Det. Fevzi Apaydın
İç Denetim Birimi Başkanlığı
E-Postafevzi.apaydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İç Det. Mehmet Selim Mutaf
İç Denetim Birimi Başkanlığı
E-Postaselim.mutaf@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İç Det. Tarık Bora
İç Denetim Birimi Başkanlığı
E-Postatarik.bora@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6062) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Erdener Atalay
Hukuk Müşavirliği
E-Postaerdener.atalay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1400) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Muhammet Çelebi
İnsan Kaynakları Ofisi
E-Postamuhammet.celebi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 58 18) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Nagihan Aksakal Taşkesenlioğlu
Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü
E-Postantaskesenlioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Yaşar Genç
Rektörlük
E-Postayasar.genc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1313) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Cevahir Karta
Uluslararası Dil Sınavları Koordinatörlüğü
E-Postacevahir.karta@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1185) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Esmeray Benkli
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postaesmeray@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Sevil Şahna
Klinik Araştırma Geliştirme ve Tasarım Merkezi
E-Postasevilsahna@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5801) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Aysel Külekci Cananoğlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postaa.kulekci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Muhammet Emin Alan
Hukuk Müşavirliği
E-Postamuhammet.alan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1010) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Tuba Turhan
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postatuba.gunuc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1061) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Yaşar Duygu Mandacı Çıldır
Hukuk Müşavirliği
E-Postaduygu.mandaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1549) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Abdulselam Dumlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postaabdulselamdumlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5937) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. İbrahim Can Akkök
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postaibrahim.canakkok@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Kadir Liman
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postakadirliman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422315681) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. İşç. Fatih Çobanoğlu
Kurumsal İletişim Direktörlüğü
E-Postafatihcobanoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1114) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Abdulbaki Yağar
Rektörlük
E-Postaabdulbaki.yagar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3814) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Hasan Kalo
Rektörlük
E-Postahasan.kalo@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1275) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Mustafa Akkurt
Rektörlük
E-Postamustafa.akkurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1123) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Emrah Sırma
Rektörlük
E-Postaemrah.sirma@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Harun Polat
Rektörlük
E-Postaharunplt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Şenol Yazıcı
Rektörlük
E-Postasenol.yazici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Suat Ateş
Rektörlük
E-Postasuat.ates@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Yusuf Yıldız
Rektörlük
E-Postayusufy@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Rahmi Akçin
Rektörlük
E-Postarahmi.akcin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Des. Per. Nami Bozkurt
Hukuk Müşavirliği
E-Postanamibozkurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5629) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Des. Per. Oğuzhan Özonur
Hukuk Müşavirliği
E-Postaoguzhanozonur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Des. Per. Seda Özcan
Hukuk Müşavirliği
E-Postasedaozcan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1009) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

CBS Uzm. Hakan Önal
Kampüs Destek Hizmetleri Koordinatörlüğü
E-Postah.onal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5969) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Fayans Karo Marley Ustabaşı Nejdet Canbaz
Rektörlük
E-Postanejdet.canbaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abubekir Yıldız
Rektörlük
E-Postaabubekir.yildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Adem Dadak
Rektörlük
E-Postaadem.dadak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ali Yaşar İpek
Rektörlük
E-Postaaliyasar.ipek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1122) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Arif Özmen
Rektörlük
E-Postaarifozmen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Aytaç Yaylacı
Rektörlük
E-Postaaytacyaylaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Büşra Durmuş
Rektörlük
E-Postabusra.durmus@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Cengizhan Sak
Rektörlük
E-Postacengizhan.sak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Erdal Özdurmuş
Rektörlük
E-Postaerdal.ozdurmus@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fatih Ayçiçek
Rektörlük
E-Postafatih.aycicek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fatma Kılıç
Rektörlük
E-Postafatmakilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fikret Demirkale
Rektörlük
E-Postafikret.demirkale@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hanifi Akpınar
Rektörlük
E-Postahanifi.akpinar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hikmet Tarhan
Rektörlük
E-Postahikmettarhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İlhan Aksakal
Rektörlük
E-Postailhan.aksakal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İlhan Yılmaz
Rektörlük
E-Postailhan.yilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İsmet Topcu
Rektörlük
E-Postaismet.topcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kazim Koçak
Rektörlük
E-Postakazim.kocak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kemalettin Aydın
Rektörlük
E-Postakemalettin.aydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Memet Aydın
Rektörlük
E-Postaaydinmehmet@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Metin Delibaş
Rektörlük
E-Postametin.delibas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1122) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Metin Kara
Rektörlük
E-Postametin.kara@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mevlüt Gürbüz
Rektörlük
E-Postamevlut.gurbuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammet Kadir Kuşkapan
Rektörlük
E-Postakadir.kuskapan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammet Sofuoğlu
Rektörlük
E-Postamuhammet.sofuoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nuray Turan
Rektörlük
E-Postanuray.turan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nurşen Daş
Araştırma Üniversitesi İzleme ve Değerlendirme Ofisi Koordinatörlüğü
E-Postanursendas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Orhan Ateş
Rektörlük
E-Postaatesorhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Rufayil Bostancı
Rektörlük
E-Postarufayil.bostanci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sebahattin Varhan
Rektörlük
E-Postasebahattin.varhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Selçuk Yemsel
Rektörlük
E-Postas.yemsel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Şener Açar
Özel Kalem Müdürlüğü
E-Postaseneracar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1031) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Şeref Kotan
Rektörlük
E-Postaseref.kotan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Süleyman Karsli
Rektörlük
E-Postasuleyman.karsli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1395) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Yusuf Öztaş
Özel Kalem Müdürlüğü
E-Postayusufoztas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1031) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Zekai Taşcı
Rektörlük
E-Postazekai.tasci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Zübeyde Uzun
Rektörlük
E-Postazubeydeuzun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kalf. Ust. Yar. Yaşar Karabacak
Rektörlük
E-Postayasar.karabacak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum

Eğitim