Tarih Eğitimi Anabilim Dalı

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Betül Aslan
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postabetula@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4230) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

  • Doktora, Ataturk University, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, 1996

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Aydın Güven
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postaaydinguven@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4215) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 1996
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi, 1999
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi, 2005

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ramazan Kaya
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postaramco@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4476) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 1996
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 1999
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 2005
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 2006

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Elif Aktaş
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postaaktaselif@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4253) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Fatma Kaya Doğanay
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postafatmaky@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4481) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 2009
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Tarih Eğitimi Anabilim Dalı, 2011

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Tozlu
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postatozlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4235) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Özdemir
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postayavuzozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4212) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Cemile Açıl
Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postacemile.kurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim