Çevre Mühendisliği

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Alper Erdem Yılmaz
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postaaerdemy@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4799) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Alper Nuhoğlu
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postaanuhoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4825) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ensar Oğuz
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postaeoguz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4601) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Erdem Kocadağistan
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postakocadagistan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4808) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, 1991
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, 1999
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 1999
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, 2014

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ergün Yıldız
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postaeyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4810) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 1992
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı, 1995
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı, 1999

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Filiz Nuran Acar
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postafacar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4809) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, 1988
  • Yüksek Lisans, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Çevre mühendisliği anabilim dalı, 1991
  • Doktora, Karadeniz Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği, 1998

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Hanefi Bayraktar
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postahanefib@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4607) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Murat Tolga Yılmaz
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postamtyilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4825) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Okan Tarık Komesli
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postaokan.komesli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4822) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Yalçın Kemal Bayhan
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postaybayhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4814) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 1996
  • Doçent, Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği, , 2010
  • Uzmanlık, Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği, , 2015

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Zeynep Ceylan
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postazceylan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4817) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 1985
  • Arş. Gör., Atatürk, Çevre Bilimleri Anabilim Dalı, 1986
  • Yüksek Lisans, Atatürk, Organik Kimya, 1987
  • Doktora, Atatürk, Organik Kimya, 1995
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk, Çevre Bilimleri Anabilim Dalı, 1995

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Zeynep Eren
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postazeren@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4606) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 1998
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı, 2002
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı, 2009
  • Uzman, Atatürk Üniversitesi, Erzurum Meslek Yüksekokulu, 2010

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Beyhan Kocadağistan
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postabeyhank@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4813) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, 1992
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 1998
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2002

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Şahset İrdemez
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postasirdemez@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4811) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Serkan Bayar
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postasbayar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4826) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği,
  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2003
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2007
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2014

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Fatma Ekmekyapar Torun
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postafyapar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4816) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2001
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Çevre Mühendisliği, 2004
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri, 2011
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı, 2012

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi İlker Acar
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postailker.acar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90 442 231 4605) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Dr. Tuğba Bilici
Çevre Bilimleri Anabilim Dalı
E-Postatugbabilici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-6039) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Lisans, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği Bölümü, 2009
  • Yüksek Lisans, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği, 2013

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Dr. Zeynep Karcıoğlu Karakaş
Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı
E-Postakzeynep@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4879) 
Posta Adresi Atatürk Üniverstesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü 25240 ERZURUM

Eğitim

  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi,
  • Arş. Gör., Atatürk Üniversitesi, Çevre Teknolojileri,