Endodonti

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Kezban Meltem Çolak
Endodonti
E-Postamcolak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1848) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 2001
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 2002
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 2010

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Mustafa Köseoğlu
Endodonti
E-Postakoseoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1751) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1979
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1983
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1986
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1988
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1998

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Ertuğrul Karataş
Endodonti
E-Postaertugrulk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1849) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Aziz Şahin Erdoğan
Endodonti
E-Postasahinerdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1737) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Klinik Diş Hekimliği Bilimleri, 1997
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1997
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1998

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Halit Aladağ
Endodonti
E-Postahaladag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1789) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1995
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Endodonti, 1996

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Meltem Sümbüllü
Endodonti
E-Postameltem.sumbullu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1519) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ahmet Korkmaz
Endodonti
E-Postaahmet.korkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Arife Sağlam
Endodonti
E-Postaarife.kacar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Burcu Bulut
Endodonti
E-Postaburcu.yerli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1902) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Büşra Yüce
Endodonti
E-Postabusra.yuce@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Fatma Atasever Çakmak
Endodonti
E-Postafatma.atasever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1902) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. İlke Menteş
Endodonti
E-Postamentesilke@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Kübra Aslantaş
Endodonti
E-Postakubra.aslantas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Melike Kahramanlar
Endodonti
E-Postamelikek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Mirze Muhammet Özen
Endodonti
E-Postamirzeozen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Oğuzhan Ünal
Endodonti
E-Postaoguzhan.unal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim