Endodonti

İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Hemş. Deniz Uçar
Endodonti
E-Postadenizucar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hemş. Özgenur Polat
Endodonti
E-Postaozgenur.polat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1821) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hemş. Öznur Şentürk
Endodonti
E-Postaoznur.senturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hemş. Şeyma Akyol
Endodonti
E-Postaseyma.akyol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1821) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fikri Can Yapan
Endodonti
E-Postafikrican.yapan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1902) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mehmet Işıkgöz
Endodonti
E-Postamehmetisikgoz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1902) 
Posta Adresi 1902

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Neslihan Durmazatar
Endodonti
E-Postaneslihanyer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1777) 
Posta Adresi 1902

Eğitim