Hemşirelik Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Naci Gürbulak
Hemşirelik Fakültesi
E-Postanacigurbulak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1745) 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Hikmet Kızıloğlu
Hemşirelik Fakültesi
E-Postahikmet.kiziloglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Mustafa Gök
Hemşirelik Fakültesi
E-Postamustafa.gok@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5776) 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Leyla Barakalı
Hemşirelik Fakültesi
E-Postaleyla.barakali@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8328) 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Mehmet Aydoğdu
Hemşirelik Fakültesi
E-Postamehmet.aydogdu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Davut Akkelle
Hemşirelik Fakültesi
E-Postadavut.akkelle@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Emine Baran Günyaktı
Hemşirelik Fakültesi
E-Postaemine.baran@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Öner Özdoğan
Hemşirelik Fakültesi
E-Postaoner@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2694) 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Kurtuluş Kaşta
Hemşirelik Fakültesi
E-Postakurtulus.kasta@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Adem Akgün
Hemşirelik Fakültesi
E-Postaademakgun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Birsel Bubik
Hemşirelik Fakültesi
E-Postabirseltastan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Elif Ekinci
Hemşirelik Fakültesi
E-Postaelif.ekinci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mehmet Sait Akgül
Hemşirelik Fakültesi
E-Postamehmet.saitakgul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mustafa Akcan
Hemşirelik Fakültesi
E-Postamustafaakcan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi hemsirelikfak@hotmail.com

Eğitim