Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Yaşar Maral
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postayasar.maral@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-5905) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Emre Mert
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postaemre.mert@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428165990) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Amr. Mer. Yavuz Akyüz
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postayavuzakyuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-5964) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Ebru Turanli Çimen
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postaetcimen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-5921) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Fatma Keleş Ayan
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postakeles.fatma@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5991) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Hüsne Polat
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postahusne.alkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-5992) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Musa Mengi
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postamusa.mengi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428165993) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Barış Kolçak
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postabaris.kolcak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04428161666-6110) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Cemil Kaya
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postac.kaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Faruk Aktaş
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postafarukaktas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422312737) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Murat Aslan
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postamurataslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Murat Taşci
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postamurattasci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Mustafa Çelebi
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postamustafacelebi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Mustafa Polat
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postamustafapolat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Akın Parlak
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postaakinparlak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Canan Korkmaz
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postacanankorkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Coşkun Var
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postacoskunvar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hanifi Şimşek
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postahanifisimsek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İsak Taşci
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
E-Postaisaktasci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Oltu Yerleşkesi, Yusuf Ziyabey Mahallesi, Göle Caddesi, Oltu - Erzurum.

Eğitim