Ağız, Diş ve Çene Radyoloji

Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Ahmet Berhan Yılmaz
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postaberhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2773) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 1992
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 1994
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 1997
  • Profesör, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2002

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Binali Çakır
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postabcakur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1803) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, 1999
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2005
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2006

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Fatma Çağlayan
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postafatma.caglayan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1819) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2000
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2009

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Muhammed Akif Sümbüllü
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postamasumbullu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1762) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2002

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Özkan Miloğlu
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postaomiloglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1765) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, 2003
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, ORAL DİAGNOZ VE RADYOLOJİ ANABİLİM DALI, 2009
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2010

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Saadettin Dağistan
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postadagistan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1802) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 1996
  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2002
  • Doçent, Atatürk Üniversitesi, Oral Diagnoz ve Radyoloji, 2011

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Doğan Durna
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postadogandurna@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1778) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Kübra Ağırman
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postakubra.torenek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1798) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Berfin Korkmaz
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postakorkmazberfin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1794

Eğitim

  • Lisans, ANKARA ÜNİVERSİTESİ, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, 2020
  • Arş. Gör., ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, AĞIZ DİŞ ÇENE RADYOLOJİSİ ABD, 2022

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Esra Öncü
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postaesraoncu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1794

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Gülsüm Akkaya
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postagulsum.akkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1794) 
Posta Adresi 1794

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Hatice Lamia Dalcı
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postalamia.dalci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1794

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Hatice Yücel
Ağız, Diş ve Çene Radyoloji
E-Postahaticeyucel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 1794

Eğitim