Güzel Sanatlar Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Yalçın Köşklü
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaykosklu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5006) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sek. Ali Osman Emsen
Resim Anasanat Dalı
E-Postaaoemsen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5462) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Furkan Aytemiz
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postafurkan.aytemiz@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Selçuk Yılmaz
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaselcuk.yilmaz@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Zühal Köşklü
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postazuhalkosklu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5025) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Abdullah Işık
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaabdullah.isik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Möhsin Köşker
Heykel Bölümü
E-Postamohsin.kosker@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5289) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Celalettin Kıcıroğlu
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postac.kiciroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1040) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Süleyman Yılmaz
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postasuleymanyilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5007) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Yakup Maraş
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaymaras@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5366) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Fariz Aykut
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postafaris.aykut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Fuat Esmer
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postafesmer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5009) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Memet Zeki Kağızmanlı
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postamzkagizmanli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5118) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Ahmet Aslı
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaaasli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5102) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Bülent Dayauç
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postabulent.dayauc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Casim Yavuzoğlu
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postacyavuzoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5012) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. İlhan Kaya
Heykel Bölümü
E-Postailhan.kaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. İlhan Yakut
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postailhan.yakut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5010) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Rahmi Özakalın
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postarahmi.ozakalin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5389) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Uğur Kümbet
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaugur.kumbet@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5105) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Abdurrahim Dızman
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaa.dizman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5021) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Hasan Geyik
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postahasan.geyik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5004) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Muzaffer Sever
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postamsever@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tk. Des. Per. Sebahattin Topal
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postasebahattintopal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Adem Öget
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaademoget@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Adil Geyik
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaadil.geyik@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Emre Özdemir
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaemreozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fatih Işık
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postafisik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5046) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İskender Nar
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaiskendernar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Meryem Ünaldi
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postameryemunaldi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5149) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammed Küçük
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postamuhammedkucuk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammet İşçi
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postamuhammet.isci@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammet Lütfi Öztürk
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postalutfu.ozturk@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Seval Derici
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postasevalderici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5004) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Soner Akın
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postasonerakin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Suat Korkmaz
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postasuat.korkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Turgay Alkan
Güzel Sanatlar Fakültesi
E-Postaturgay.alkan@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim