Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Rıfat Aygün
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postarifat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4048) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Hikmet Kızıloğlu
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postahikmet.kiziloglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Lütfi Yaşar Tutuk
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postayasar.tutuk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4041) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Temel Rüşen
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postatemelrusen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4043) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Ünal Dilekci
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaunal.dilekci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3550) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Murat Taşbaşı
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postamurat.tasbasi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4483) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Savaş Tanç
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasavas.tanc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3550) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Selami Aktaş
İşitme Engelliler Eğitimi Anabilim Dalı
E-Postaselami.aktas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1057) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yusuf Yavuz
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postayusuf.yavuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4045) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Ergun Deveci
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaergun.deveci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Galip Aktaş
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postagalip.aktas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4044) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Serap Çakalot
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaserap.cakalot@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4041) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Muhammed Avci
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postam.avci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Naci Karakaş
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postanaci.karakas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4043) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Nayim Er
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postanayim.er@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Reşat Akyüz
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaresat.akyuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4290) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Sunay Görk Üçdemir
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasgork@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4046) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Yakup Atar
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postayakup.atar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Zühal Kelkitli
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postazuhal.kelkitli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4001) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Zülküf Değirman
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postazulkuf.degirman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4265) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Sergün Kaya
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasergun.kaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Sevda Yazıcı
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasevvalhanzade@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1915) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. İhsan Açar
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaihsanacar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Selvi Altındağ
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaselvi.ciraci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Sezai Köroğlu
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasezai.koroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (231) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abubekir Karadağ
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaabubekirkaradag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Birnur Çiftçi
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postabirnur.yildirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Emrah Erkaya
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaemraherkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ersin Dağçiçeği
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaersindagcicegi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Günay Turan
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postagunaybudak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hakan Yağanoğlu
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postahakanyaganoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hatip Yıldız
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postahatipyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hayrettin Bayrak
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postahayrettinbayrak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İbrahim Gevenli
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaibrahimgevenli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kenan Yeşilyurt
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postakenanyesilyurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nesimi Güler
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postanesimiguler@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Osman Yıldız
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postaosmanyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sinan Aykutluğ
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postasinanaykutlug@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tahsin Saraçoğlu
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postatahsinsaracoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tamer Kekeç
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postatamerkekec@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Taner Yıldız
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postataneryildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Temel Budak
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postatemelbudak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Vahyettin Çelik
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postavahyettincelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Yunus Polat
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi
E-Postayunuspolat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi 25240/ Erzurum

Eğitim