Atatürk Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında gerçekleştirilecek “Şimdi Kariyerimi Planlama Zamanı” etkinliğimize Mimarlık lisans ve yüksek lisans öğrencilerimizin ve yeni mezunlarımızın katılımlarını bekliyoruz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/mimarlik-bolumu/wp-content/uploads/sites/140/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-10-at-16.01.05-1-710x1024.jpeg)
Atatürk Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında gerçekleştirilecek “Şimdi Kariyerimi Planlama Zamanı” etkinliğimize Mimarlık lisans ve yüksek lisans öğrencilerimizin ve yeni mezunlarımızın katılımlarını bekliyoruz.