Staj sırasında geçirdiği iş kazası sonrasında verdiği yaşam mücadelesi sonucunda kaybettiğimiz Emre Çetin’in vefat haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Ailesine, sevdiklerine ve arkadaşlarına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/mimarlik-bolumu/wp-content/uploads/sites/140/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-10-at-16.01.08-833x1024.jpeg)
Staj sırasında geçirdiği iş kazası sonrasında verdiği yaşam mücadelesi sonucunda kaybettiğimiz Emre Çetin’in vefat haberini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Ailesine, sevdiklerine ve arkadaşlarına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz.