Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Previous slide
Next slide

2. ULUSLARARASI 17.ULUSAL BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK KONGRESİ (19-20 EKİM 2023)

Saygıdeğer Akademisyenler, Değerli Meslek Mensupları ve Sevgili Öğrenciler,

Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak 2. Uluslararası 17.Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan gurur duymaktayız. 19-20 Ekim 2023 tarihleri arasında Erzurum’da düzenleyeceğimiz Kongremize sizleri davet ediyoruz.

Büro yönetimi ve sekreterlik alanında yaşanan güncel sorunların ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı, yeni gelişmelerin tartışıldığı, büro yönetimi ve sekreterlik eğitimi ile ilgili düzenlemelerin, meslekle ilgili gelecek beklentilerinin katılımcıların görüş ve tecrübeleri ile ele alındığı Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kongresi 2000 yılından bu yana devam etmektedir. Bu yıl 17.’si gerçekleştirilecek olan Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi’nin ana teması “Dijital Çağda Yönetici Asistanlığı” olarak belirlenmiş; böylece bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerin yönetici asistanlığına yansımalarının ele alınması amaçlanmıştır.

Akademisyenlerin, mesleği icra etmekte olan sekreterler ile yönetici asistanlarının ve öğrencilerin bir araya getirilmesini hedefleyen bu kongreye katılımınız ve desteğiniz, büro yönetimi ve sekreterlik alanının gelişimine katkı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için https://burokongre2023.atauni.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Yusuf AKAN

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü