Spor Bilimleri Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Osman Nuri Çelik
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaosmannuri@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1380-2429) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Ali Acar
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaali.acar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Fatma Eren
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postafatmaeren@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1379) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Hülya Göral
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postahulya.goral@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422311380) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Erol Akın
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaerolakin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2247) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Ali Korkut
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postakorkutali@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2227) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Rümeysa Kayhan
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postarumeysa.kayhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5147) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Ekrem Özoltu
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaekrem.ozoltu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2265) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Murat Çoruk
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postamuratcoruk25@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2247) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Özer Topal
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaozer.topal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1360) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Selim Daşkın
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postastaskin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2433) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Nadim Sarıgül
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postanadim.sarigul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2227) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdullah Temur
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postaabdullahtemur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2227) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Barış Tayğar
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postabaristaygar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2227) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kamil Altuntaş
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postakamilaltuntas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Muhammet Şahin
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postamuhammetsahin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mustafa Karasu
Spor Bilimleri Fakültesi
E-Postamustafakarasu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3719) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı 25240 Yakutiye - Erzurum

Eğitim