Bölüm başkanımız Prof. Dr. Fatih KARCIOĞLU İŞKUR Erzurum il başkanlığında gerçekleştirilen İl İsithdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısına katılmıştır. Toplantıya ilişkin görseller aşağıda paylaşılmıştır.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/calisma-ekonomisi-ve-endustri-iliskileri-bolumu-1/wp-content/uploads/sites/771/2024/01/mesleki-egitim-1.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/calisma-ekonomisi-ve-endustri-iliskileri-bolumu-1/wp-content/uploads/sites/771/2024/01/mesleki-egitim-2.jpg)
Bölüm başkanımız Prof. Dr. Fatih KARCIOĞLU İŞKUR Erzurum il başkanlığında gerçekleştirilen İl İsithdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısına katılmıştır. Toplantıya ilişkin görseller aşağıda paylaşılmıştır.