Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Cafer Çelik
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaccelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6012) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Prof. Dr. Vecihi Yiğit
Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı
E-Postavyigit@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6011) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Burak Erkayman
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaerkayman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6017) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Sakarya Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü, 2004
  • Yüksek Lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi, endüstri mühendisliği, 2007
  • Doktora, Sakarya Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, 2013

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Elif Kılıç Delice
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaelif.kdelice@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6009) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Gökay Akkaya
Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı
E-Postagakkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6010) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Lisans, İTÜ, Endüstri Müh., 1991
  • Yüksek Lisans, Sakarya Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, 1997
  • Doktora, Yıldız Teknik Üniversitesi, endüstri mühendisliği, 2004
  • Dr. Öğr. Üyesi, Atatürk Üniversitesi, Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı, 2007

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Muhammed Emre Keskin
Endüstri Mühendisliği
E-Postaemre.keskin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6015) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Mustafa Yılmaz
Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı
E-Postamustafay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6008) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Betül Turanoğlu Şirin
Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı
E-Postab.turanoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6026) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Doktora, Atatürk Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği,
  • Lisans, Selçuk Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği, 2009
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği, 2012

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Erdem Aksakal
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaerdem.aksakal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6014) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Sinan Öztaş
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postasinanoztas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6023) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Yeşim Ok
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postayesim.ok@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6007) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Ferhat Yuna
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaferhat.yuna@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6019) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. İpek Nur Yiyit
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postaipekyiyit@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6016) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Yüksek Lisans, Erciyes Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Endüstri Mühendisliği,
  • Lisans, Erciyes Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, 2019

PROFİL BİLGİSİ

Arş. Gör. Tuba Adar
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
E-Postatuba.adar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6025) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği, , 2015
  • Yüksek Lisans, Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, , 2017