Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Ü. Zeynep KIRKINCIOĞLU’nun atölye öğrencileri ile katıldığı ULUSLARARASI BURSA FASHİON WEEK 6 yarışmasında öğrencilerimizden Sibel ÖZDEMİR, Abdullah KUDAY, Rümeysa ÇİNAR, Negar HEIDARI AGHJEHLOU, Nesife YILDIZ ve Besna CEYHAN olmak üzere 6 kişi finalist olmuştur. Negar HEIDARI AGHJEHLOU isimli öğrencimiz finalde 3.’lük ödülü almıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/guzel-sanatlar-fakultesi/wp-content/uploads/sites/485/2023/10/bursa-fashion-week-3-1024x1024.jpeg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/guzel-sanatlar-fakultesi/wp-content/uploads/sites/485/2023/10/bursa-fashion-week-2-1024x1024.jpeg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/guzel-sanatlar-fakultesi/wp-content/uploads/sites/485/2023/10/bursa-fashion-week-1-1-1024x1024.jpeg)