Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Ü. Zeynep KIRKINCIOĞLU danışmanlığında Sibel ÖZDEMİR ve Nesife YILDIZ isimli iki öğrencimizin TÜBİTAK 2209-A projesi kabul edilmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/guzel-sanatlar-fakultesi/wp-content/uploads/sites/485/2023/10/TUBITAK-2209-A-1024x576.png)
Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Ü. Zeynep KIRKINCIOĞLU danışmanlığında Sibel ÖZDEMİR ve Nesife YILDIZ isimli iki öğrencimizin TÜBİTAK 2209-A projesi kabul edilmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.