Akademik Personel

PROFİL BİLGİSİ

Doç. Dr. Harun Güney
Optisyenlik Programı
E-Postaharunguney@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Günay Merhan Muğlu
Optisyenlik Programı
E-Postagunay.merhan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bektaş
Laborant ve Veteriner Sağlık Programı
E-Postamehmet.bektas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Olcay Güler
Laborant ve Veteriner Sağlık Programı
E-Postaolcay.guler@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5805) 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Dr. Öğr. Üyesi Sinan Uzundumlu
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri
E-Postasinan.uzundumlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Adem Ertürk
Eczane Hizmetleri Programı
E-Postaa.erturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5804) 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

  • Lisans, Atatürk Üniversitesi, Kimya, 2003

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Burak Bastaban
Laborant ve Veteriner Sağlık Programı
E-Postabbastaban@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Büşra Fayetörbay
Çocuk Gelişimi Programı
E-Postabusra.fayetorbay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Ebru Çelik
Çocuk Gelişimi Programı
E-Postaebru.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Fatih Kancınar
Çocuk Gelişimi Programı
E-Postafatihkancinar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Hamza Halıcı
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postahamzahalici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Meryem Doymuş
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri
E-Postameryem.doymus@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Muhammed Said Gül
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postasaid.gul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öğr. Gör. Zeynep Işık Karadoğan
Optisyenlik Programı
E-Postai.zeynep@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim