İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Yok. Sek. Nihat Mamuç
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postanmamuc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6222) 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Osman Söken
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postaosman.soken@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Tarkan Muğlu
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postatarkan.muglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Huriye Çelebi
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postahuriye.celebi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5811) 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Cihan Suseven
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postacihansuseven@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Fırat Ciğal
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postafiratcigal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. İslam Pala
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postaislampala@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Ömer Tilker
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postaomertilker@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ömer Toker
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postaomertoker@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Yavuz Şenol
Hınıs Meslek Yüksekokulu
E-Postayavuzsenol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi 5112815

Eğitim