Oltu Meslek Yüksekokulu

İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Yok. Sek. Mehmet Ulvi Öztaş
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postaulvi.oztas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5992) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Amr. Mer. Hanifi Bulut
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postahbulut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Halil İbrahim Kara
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postahikara@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. İsmigül Var
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postaigvar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mevlüt Arpa
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postamarpa@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mukaddes Narşap
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postamnarsap@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5606) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Suat Kalkan
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postasuatkalkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Kadir Yıldız
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postakyildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Emrah Akyol
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postaemrahakyol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Gökhan Uğurel
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postagokhanugurel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Metin Erol
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postametinerol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Ömer Durgun
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postaomerdurgun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Lokman Şahin
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postalokmansahin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Osman Zengin
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postaosmanzengin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Recep Bektaş
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postarecepbektas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sadık Koçak
Oltu Meslek Yüksekokulu
E-Postasadikkocak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 816 62 66 ) 
Posta Adresi Oltu Meslek Yüksekokulu Yasin Haşimoğlu Mah. Çevre Yolu Cad. Tilki Taşı Sok. No:1 25400 OLTU/ERZURUM

Eğitim