Personel Daire Başkanlığı

Personel

PROFİL BİLGİSİ

Daire Bşk. Akın Akgün
Personel Daire Başkanlığı
E-Postaakinakgun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1600) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Ahmet Şebin
Personel Daire Başkanlığı
E-Postaasebin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1021) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Kemal Atmaca
Personel Daire Başkanlığı
E-Postakatmaca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1020) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Orhan Aksakal
Personel Daire Başkanlığı
E-Postaoaksakal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1618) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Alper Eren
Atama Şubesi
E-Postaalpereren@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1411) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Hülya Aslan
Terfi-Eğitim Şubesi
E-Postahulya.aslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90 442 231 (2787)) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Murat Erdoğan
Sigortalılar Şubesi
E-Postamurat.erdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Nesrin Kavurmacı
HİTAP Şubesi
E-Postanesrin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2327) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Recep Kaçmaz
Sicil Bürosu
E-Postarkacmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1024) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Sebile Nailoğlu
HİTAP Şubesi
E-Postasebil.nailoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5778) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Yaşar Çakalök
Kadro Şubesi
E-Postaycakalok@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1026) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Yılmaz Ferah
Emeklilik Şubesi
E-Postayilmazferah@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1022) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Adem Gürbüz
Kadro Şubesi
E-Postaadem.gurbuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1026) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Hamza Çelik
Personel Daire Başkanlığı
E-Postahamza.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1413) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Hasan Seyitoğlu
Personel Daire Başkanlığı
E-Postahasans@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Kemal Akyüz
Atama Şubesi
E-Postakemal.akyuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1025) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Adem Kaya
HİTAP Şubesi
E-Postaadem.kaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5778) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Çiğdem Katar
Personel Daire Başkanlığı
E-Postacigdem.katar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1381) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Erdem Demirtosun
Sicil Bürosu
E-Postaerdem.demirtosun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1561) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Hatice Öztürk
Sicil Bürosu
E-Postahatice.ozturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1983) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Jale Topcu
Personel Daire Başkanlığı
E-Postameneksedali@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1600) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Kerim Kalkan
Dış İlişkiler Şubesi
E-Postakerim.kalkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1023) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Kübra Bozkurt
Terfi-Eğitim Şubesi
E-Postakubrabozkurt@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1028) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mehmet Koç
Dış İlişkiler Şubesi
E-Postamehmet.koc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1023) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Muhammed Necip Yazıcı
Personel Daire Başkanlığı
E-Postam.yazici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Muhammet Çelik
Terfi-Eğitim Şubesi
E-Postacelik.muhammet@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90442231(1028)) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Şazimet Avvuran
Muamelat Şubesi
E-Postasazimet.avvuran@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2166) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Sibel Ünlü
Atama Şubesi
E-Postasibel.unlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Vehbi Aydın
Muamelat Şubesi
E-Postavaydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3751) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Yaşar İpek
Dış İlişkiler Şubesi
E-Postayipek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1023) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Yasemin Edis Karaman
Emeklilik Şubesi
E-Postayasemin.edis@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1022) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Kadir Duman
Personel Daire Başkanlığı
E-Postakadir.duman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1017) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Metin Coşkun
Personel Daire Başkanlığı
E-Postametincoskun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1017) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Rektörlük 25240 / Erzurum

Eğitim