Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Personel

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Nevzat Aykılıç
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
E-Postaaykilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1270) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Öztürk Tanrıver
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
E-Postaozturktanriver@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5978) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Koordinatör Orhan Hacıbeyoğlu
E-Kartlar
E-Postahacibeyoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2348) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Emine Dinç
İdari İşler
E-Postaemineergun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1591) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. İsmail Kotan
E-Kartlar
E-Postaismailkotan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6812) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Onur Akgül
E-Kartlar
E-Postaonur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Sedat Kuzeyli
E-Kartlar
E-Postasedat.kuzeyli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5176) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Abdullah Haktan Koç
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
E-Postaabdullahhaktan.koc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Abdulmecit Kılıç
E-Kartlar
E-Postaabdulmecit.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1052) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Erdal Gündoğdu
E-Kartlar
E-Postaerdal.gundogdu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2324) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Ali Yavilioğlu
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
E-Postaali.yavilioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5965) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mustafa Yıldırım
E-Kartlar
E-Postamustafayildirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3812) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Sevgi Günday
İdari İşler
E-Postasevgi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2797) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Seyfullah Keleş
İdari İşler
E-Postaseyfullah@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3695) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Fatma Şahinoğlu
E-Kartlar
E-Postaf.sahinoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5786) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Seyfettin Akbulut
E-Kartlar
E-Postaseyfettinakbulut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2348) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 25240 Erzurum

Eğitim