Edebiyat Fakültesi

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Cemal Akbaş
Edebiyat Fakültesi
E-Postacemal.akbas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8005) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Selçuk Horasan
Edebiyat Fakültesi
E-Postaselcuk.horasan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8006) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Doğan Erte
Edebiyat Fakültesi
E-Postadogan.erte@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8034) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Orhan Savsar
Edebiyat Fakültesi
E-Postaorhansavsar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8033) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Erhan Altunok
Edebiyat Fakültesi
E-Postaerhan.altunok@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8007) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Köksal Önal
Edebiyat Fakültesi
E-Postakoksal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8036) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Ahmet Kılıç
Edebiyat Fakültesi
E-Postakilic.ahmet@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8009) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Aydın Aksakal
Edebiyat Fakültesi
E-Postaaaksakal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8018) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Fahrettin Karataş
Edebiyat Fakültesi
E-Postafkaratas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8022) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Leyla Yılmaz
Edebiyat Fakültesi
E-Postaleyla.yilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1814) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mail Kalaoğlu
Edebiyat Fakültesi
E-Postamail.kalaoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8017) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Metin Adıgüzel
Edebiyat Fakültesi
E-Postametin.adiguzel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8147) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Murat Bostancı
Edebiyat Fakültesi
E-Postamurat.bostanci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8015) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Savaş Mehder
Edebiyat Fakültesi
E-Postasavas.mehder@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8011) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Serhat Yeşildağ
Edebiyat Fakültesi
E-Postasyesildag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8118) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Vahap Toprak
Edebiyat Fakültesi
E-Postavahap.toprak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8014) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Yüksel Keleş
Edebiyat Fakültesi
E-Postayuksel.keles@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8008) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Burcu Bahar Yavuz
Edebiyat Fakültesi
E-Postaburcu.yavuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8155) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Esra Değirman
Edebiyat Fakültesi
E-Postaesradegirman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8001) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Alaaddin Okçu
Edebiyat Fakültesi
E-Postaalaaddin.okcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Arif Mehmet Erhan Yılmaz
Edebiyat Fakültesi
E-Postaerhan.yilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1210) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Hilmi Akgül
Edebiyat Fakültesi
E-Postahilmi.akgul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Orhan Yılmaz
Edebiyat Fakültesi
E-Postaorhanyilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8028) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Suat Durmaz
Edebiyat Fakültesi
E-Postasuat.durmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Ümit Kaban
Edebiyat Fakültesi
E-Postaumit.kaban@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Ali Çelik
Edebiyat Fakültesi
E-Postaali.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tk. Des. Per. Cüneyt Coşkun
Edebiyat Fakültesi
E-Postacuneytcoskun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8025) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdullah Gülmez
Edebiyat Fakültesi
E-Postaabdullahgulmez@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hüseyin Sarıkaya
Edebiyat Fakültesi
E-Postahuseyinsarikaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mustafa Kara
Edebiyat Fakültesi
E-Postamustafakara@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mustafa Kılıç
Edebiyat Fakültesi
E-Postamustafakilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sinan Dönel
Edebiyat Fakültesi
E-Postasinandonel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ufuk Dönel
Edebiyat Fakültesi
E-Postaufukdonel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8028) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

Dekanlık Çalışanları

EnglishTürkçe