EnglishTürkçe

İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Şahin Gökçenoğlu
İletişim Fakültesi
E-Postasgokcenoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442231 7363) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Aydın Kutlu
İletişim Fakültesi
E-Postaakutlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7274) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Leyla Çarıkcıoğlu
İletişim Fakültesi
E-Postaleyla.carikcioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7363) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Köksal Gündoğdu
İletişim Fakültesi
E-Postakgundogdu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7259) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Nüsret Özdemir
İletişim Fakültesi
E-Postanusret@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7261) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Orhan Berşe
İletişim Fakültesi
E-Postaoberse@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7266) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Serhat Günay
İletişim Fakültesi
E-Postasgunay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7272) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Tevfik Bulut
İletişim Fakültesi
E-Postatevfikb@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Sadık Kocakaya
İletişim Fakültesi
E-Postasadik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7230) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Osman Korkmaz
İletişim Fakültesi
E-Postaosman.korkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 ( 7278) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Ersin Öz
İletişim Fakültesi
E-Postaersin.oz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7273) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mahmut Çelik
İletişim Fakültesi
E-Postamahmut.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7262) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Müzeyyen Yüksel
İletişim Fakültesi
E-Postamyuksel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7229) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Şeref Öztürk
İletişim Fakültesi
E-Postaozturkseref@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7200) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bahç. Murat Sepil
İletişim Fakültesi
E-Postamurat.sepil@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Erdal Kılıç
İletişim Fakültesi
E-Postaerdal.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7228) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kemal Ungan
İletişim Fakültesi
E-Postakemalungan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mehmet Yılmaz
İletişim Fakültesi
E-Postamehmety@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Seval Cingöz
İletişim Fakültesi
E-Postasevalcingoz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tekin Çekdemir
İletişim Fakültesi
E-Postatekincekdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı 25240-Kampüs/Erzurum

Eğitim