İnşaat Mühendisliği

Staj Bilgilendirmesi

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında,

Dönem içi staj yapacak öğrenciler; danışman onaylı ders alma listesi (Danışmandan talep edilecektir) ve dönem içi staj dilekçesiyle birlikte (tek bir .pdf dosyası olarak);

Yaz döneminde staj yapacak öğrenciler yaz okulunda en fazla 1 ders alabilirler. Staj başvurusu yaparken ilgili staj komisyon üyesi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Staj başvuru aşaması, staj süreci ve sonrasında yürütülecek olan işlemlerin takibi ve sorumluluğu tamamen öğrenciye aittir.

Staj Komisyon Üyeleri:

  • Öğrenci numarasının sonu 0, 1, 2 olan öğrenciler Arş. Gör. Elif Nazlı KÜÇÜK (elifnazli@atauni.edu.tr)
  • Öğrenci numarasının sonu 3, 4, 5 olan öğrenciler Arş. Gör. Elif AĞIRMAN AKTÜRK (elifagirman@atauni.edu.tr)
  • Öğrenci numarasının sonu 6, 7 olan öğrenciler Arş. Gör. Fatih ARTUK (fatih.artuk@atauni.edu.tr)
  • Öğrenci numarasının sonu 8, 9 olan öğrenciler Arş. Gör. Burak ÇIRAĞ (burak.cirag@atauni.edu.tr)

Bu mail adresleri dışında gönderilen belgeler değerlendirilmeyecektir.

İlgili staj komisyon üyesi ile iletişime geçildikten sonra staj yapma talebi ilgili komisyon / kurul tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda öğrenci bilgilendirilecektir. Bilgilendirme sonrasında Öğrenci OBS üzerinden staj müracaatını gerçekleştirecektir.

Staj başvurusu, defteri yazımı vb. konuların detayları için aşağıdaki belgeler incelenmelidir.

BİLGİLENDİRME:

Staj başvurusu OBS üzerinden yapılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.

  1. Staj başlangıç tarihi, Başvuru yapılacağı günden 20 gün sonrası staj başlangıç tarihi olacak şekilde belirlenmelidir.
  2. Staj bitiş tarihi, Özel Sektörde staj yapılacaksa Pazar günleri ve resmi tatiller, Kamu Kurumunda staj yapılacaksa Cumartesi-Pazar günleri ve resmi tatiller sayılmadan belirlenmelidir.
  3. Gerekli bilgiler doldurulduktan sonra BAŞVURUYU TAMAMLA butonuna basılmalıdır. Aksi taktirde başvurunuz Ön Başvuru şeklinde kalacak ve değerlendirmeye alınamayacaktır.