Sağlık Bilimleri Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Bmd. Yusuf Ziya Asan
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postayziyaasan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2680) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Cevdet Yılmaz
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postacevdet.yilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4343) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Fatma Eren
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postafatma.bulut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1577) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Turgut Aras
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postaturgut.aras@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3474) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Abdulkadir Ağ
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postaakadirag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3478) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Aras Ünal
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postaunal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3553) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Duygu Ural
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postaduygudabanca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2377) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Nafi Dursun
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postanafidursun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3333) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ayşenur Üst
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postaaysenurust@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Mayir Karataş
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postamayirkaratas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Murat Çelik
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postam.celik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sabiha Yıldız
Sağlık Bilimleri Fakültesi
E-Postasabihayildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim