Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi

İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Sis. Uzm. Arif Mücahit Timuroğlu
Network Yönetimi
E-Postaarif.timuroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1412) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sis. Uzm. Levent Demir
Network Yönetimi
E-Postalevent.demir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2343) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sis. Uzm. Mehmet Cancan
Ders Bilgi Sistemi
E-Postacancan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sis. Uzm. Oğuz Erden
Sistem Yönetimi
E-Postaoguz.erden@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Müh. Erkan Bayram
Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemi
E-Postaerkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Müh. Gamze Albayrak
Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi
E-Postagamzezirh@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Müh. Hafize Arduç
Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi
E-Postahafizearduc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Müh. Tayfur Kaçdıoğlu
Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi
E-Postatayfur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. Müh. Muhammed Yusuf Taşkesenligil
Ders Bilgi Sistemi
E-Postayusuf@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. Müh. Muhammet İsrafil Gökdağ
Donanım
E-Postaisrafil.gokdag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5980) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Cuma Köse
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postacumakose@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 ((----)) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Mehmet Turhan
UBYS Koordinatörlüğü
E-Postamturkey@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2319) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Osman Aydın
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postaosmanaydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Arif Emre Eroğlu
Donanım
E-Postaemre.eroglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Kadir Nalkıran
Donanım
E-Postakdr@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Onur Akgül
Donanım
E-Postaonur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Göktuğ Durmuş
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postagoktug.durmus@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Serap Çakalot
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postaserap.cakalot@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4041) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mut. Muhammed Deniz
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postamuhammed.deniz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1046) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Serdar Özer
Network Yönetimi
E-Postaserdar.ozer@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1637) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Zehra Yıldız
İdari İşler
E-Postazehray@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3696) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Yaz. Gel. Enes Emre Mikyas
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
E-Postaenes.emremikyas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Yaz. Gel. Faruk Koçyiğit
Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemi
E-Postaf.kocyigit@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Yaz. Gel. Hasan Yıldız
Yazılım Geliştirme
E-Postahasan.yildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5983) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Yaz. Gel. Muhammet Uğur Keskenler
Yazılım Geliştirme
E-Postaugurkeskenler@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5981) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Yaz. Gel. Onur Arınç
UBYS Koordinatörlüğü
E-Postaonur.arinc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2229) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fuat Tumrut
Yardımcı Bina Hizmetleri
E-Postafuattumrut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5967) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sabri Çelik
Yardımcı Bina Hizmetleri
E-Postasabricelik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5967) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 25240 Erzurum

Eğitim