Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Çalışma Grupları/Koordinatörler ve Temsilciler

ÇALIŞMA GRUBU/KOORDİNATÖR VE TEMSİLCİLER GÖREVLİLER
 

YÜKSEKOKUL KURULU

Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Prof.Dr. Nimet YİGİT (Üye)

Dr.Öğr. Üyesi Meltem ORAL (Üye)
Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ (Üye)
Dr.Öğr. Üyesi Deniz ÖZTÜRK (Üye)
Dr.Öğr. Üyesi Seda AŞKIN (Üye)
Öğr.Gör. Yılmaz ŞAHİN (Üye)

 

YÖNETİM KURULU

 

Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR (Üye)

Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK (Üye)

Öğr.Gör. Yılmaz ŞAHİN  (Üye)

BOLOGNA KOORDİNATÖRÜ Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK
ERASMUS/FARABİ VE MEVLANA KOORDİNATÖRÜ

 

Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK
DERS PROGRAMI KOORDİNATÖRÜ Öğr. Gör. Yılmaz ŞAHİN
SINAV PROGRAMI KOORDİNATÖRÜ Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ
SPOR TEMSİLCİSİ Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR
AKADEMİK TEŞVİK ÖN İNCELEME VE AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME SÜREÇ YÖNETİM SİSTEMİ (APSİS) KOMİSYONU

 

Dr.Öğr. Üyesi Meltem ORAL (Başkan)

Dr.Öğr. Üyesi Deniz ÖZTÜRK (Üye)
Öğr.Gör. Yılmaz ŞAHİN (Üye)

KRİTER  KOMİSYONU Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Prof.Dr. Nimet YİGİT (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Fatma GÜR (Üye)

ENGELLİ ÖĞRENCİ DANIŞMANI Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ
EĞİTİM YATAY GEÇİŞ VE İNTİBAK KOMİSYONU Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Prof.Dr.Nimet YİGİT (Üye)

Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Seda AŞKIN (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK (Üye)

SOSYAL KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU Dr.Öğr.Üyesi Seda AŞKIN

Dr .Öğr. Üyesi Arzu GEZER (Üye)

Öğr.Gör. Esra BAYRAKÇEKEN (Üye) (Üye)

Öğr. Gör. Gülşah ALYAR (Üye)

Dr. Öğr. Gör. Elif KANT (Üye)

SATINALMA  KOMİSYONU Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Osman YÜCEL (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR (Üye)

MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU Dr.Öğr. Üyesi Meltem ORAL (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Osman YÜCEL (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR (Üye)

DİSİPLİN KURULU Prof.Dr. Necati UTLU (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR (Üye)

Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK (Üye)

Öğr.Gör. Yılmaz ŞAHİN  (Üye)

PROJE KOORDİNATÖRÜ Prof.Dr. Necati UTLU
KATI VE TEHLİKELİ ATIK YÖNETİMİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ TEMSİLCİLER KURULU ÜYESİ Dr.Öğr.Üyesi Akar KARAKOÇ

 

 

 

 

BİRİM KALİTE KOMİSYONU

GÖREVLİLER
Prof.Dr.Necati UTLU (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Osman YÜCEL
Dr.Öğr.Üyesi Figen ORHAN
Öğr.Gör.Yılmaz ŞAHİN (Müd.Yrd)
Kasım GÜNEŞ (Yük.Okul Sek)
Ekrem Sancı

 

KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU KAPSAMINDA    YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARDA GÖREVLENDİRİLEN BİRİM SORUMLULARI GÖREVİ ADI VE SOYADI
BİRİM ÜST DÜZEY VERİ SORUMLUSU Doç.Dr. Gülşah YILDIZ DENİZ
VERİ GİRİŞİ SORUMLUSU MUSTAFA SALİH MURAT

 

                               YAZ STAJI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Program Adı Öğretim Üyesi
Ameliyathane Hizmetleri Programı Dr.Öğr.Gör. Arzu GEZER
Anestezi Programı Dr. Öğr. Üyesi Meltem ORAL
Diş Protez Teknolojisi Programı Öğr.Gör. Gülşah ALYAR
Diyaliz Programı Dr.Öğr. Üyesi Seda AŞKIN
Eczane Hizmetleri Programı Dr.Öğr. Üyesi AKAR KARAKOÇ
Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Programı Öğr. Gör. Esra BAYRAKÇEKEN
Fizyoterapi Programı Öğr.Gör.Serap BUZTEPE
İlk ve Acil Yardım Programı Öğr.Gör. Seval USLU
Odyometri Programı Öğr.Gör. Süreyya ÖZDEMİR
Ortopedik Protez ve Ortez Programı Dr.Öğr.Üyesi Abdulvahit DOĞAR
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Öğr.Gör. Ömer ÖMEROĞLU
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Dr.Öğr.Üyesi Deniz ÖZTÜRK
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Dr.Öğr.Üyesi Figen ORHAN
Yaşlı Bakım Programı Dr.Öğr.Gör. Elif KANT