Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

İdari Personel

PROFİL BİLGİSİ

Yok. Sek. Kasım Güneş
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postakasim.gunes@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5855) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. İbrahim Karabayır
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postaibrahim.karabayir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5877) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Mustafa Salih Murat
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postamsmurat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5842) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Sefer Doruk
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postasefer.doruk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5851) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Musa Kılıç
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postamusa.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5850) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Salih Çavuşoğlu
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postascavusoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5845) 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Coşkun Alpuguz
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postacoskunalpuguz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fetullah Özçelebi
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postafetullahozcelebi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nihat Çataloğlu
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
E-Postanihatcataloglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Üniversite Mah. Prof.Dr. Lütfü ÜLKÜMEN Sok. No:16 25240 Yakutiye/ERZURUM

Eğitim