Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Personel

PROFİL BİLGİSİ

Daire Bşk. Erdal Korkmaz
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postaerdal.korkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1602) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Erol Aksoy
Sosyal İşler Şube Müdürlüğü
E-Postaerolaksoy@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1176) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Gonca Aksu
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postagonca@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1328) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Hüsrev Yaşa
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postahusrev@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1172) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Murat Şengül
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postamuratsengul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1181) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şub. Müd. Yücel Erdoğan
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postayucel.erdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1172) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Diş Tab. Selçuk Kırım
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postaselcuk.kirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1385) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Betül Ekinci
Staj Birimi
E-Postabetul.ekinci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3559) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Mehmet Dumlu
İhale ve Satınalma Birimi
E-Postamdumlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1179) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Nevim Eğriçayır
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postanevim.egricayir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1178) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Yusuf Özen
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postayusuf.ozen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Metin Özgüney
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postametin.ozguney@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1183) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Yusuf Demir
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postayusufdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1177) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Ahmet Karadağ
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postaahmetkaradag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Köksal Dumlu
Kültür Hizmetleri
E-Postakoksal.dumlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2506) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Volkan Beyge
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postavolkanbeyge@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mehmet İzci
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postamehmet.izci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1180) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Öncül Bitlisli
Staj Birimi
E-Postaoncul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (04422313118) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mehmet Aydın
Spor Hizmetleri
E-Postamehmetaydin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3731) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Mithat Saraçoğlu
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postamithat.saracoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5957) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Sezai Balcı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postasezai.balci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3772) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Şinasi Yazıcı
Kısmi Zamanlı Öğrenci Birimi
E-Postasinasi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1175) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Şükran Gözütok
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postasukrand@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4422) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Yücel Yıldırım
Kantinler Birimi
E-Postayucel.yildirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1171) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Aşcı Yılmaz Yılmaz
Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postayilmaz.yilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Hikmet Yağız
Spor Hizmetleri
E-Postahikmet.yagiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Köksal Özcan
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postakoksal.ozcan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1183) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Latif Koçak
Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postalatif.kocak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Salih Kop
Spor Hizmetleri
E-Postasalih.kop@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdulcelil Işık
Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postaabdulcelilisik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1205) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ayhan Koçak
Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postaayhankocak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3719) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Burhan Pehlivan
Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postaburhanpehlivan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3719) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ersoy Tercanlı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postaersoytercanli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1602) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Fahrettin Demir
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postafahrettindemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3719) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hikmet Kılcı
Spor Hizmetleri
E-Postahikmetkilci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İbrahim Nebi Batıbeyi
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postaibrahim.nebibatibeyi@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İrfan Arslan
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postairfanarslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Osman Karaköse
Spor Hizmetleri
E-Postaosmankarakose@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Rahmi Kısa
Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postarahmikisa@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1205) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Sevim Solmaz
Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postasevimsolmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1205) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Soner Göksu
Beslenme Hizmetleri Şube Müdürlüğü
E-Postasonergoksu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1199) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tuğçe Kara
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
E-Postatugcekara@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 2393) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Zilani Aksuoğlu
Spor Hizmetleri
E-Postazilaniaksuoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2169) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Sağlık Kültür ve S. D. Başk. 25240 / Erzurum

Eğitim