İDARİ KADRO

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Ömer Fidan
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postaofidan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6690) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Esra Demir
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postademiresra@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7027) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Sevcan Kartal Taş
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postasevcan.kartal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1570) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Şennur Kete
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postasennur.kete@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5320) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Yusuf Aras
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postayusuf.aras@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Mustafa Dağdelen
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postamustafa.dagdelen@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Emre Aykan Budak
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postaaykan.budak@grv.atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Enes Kızılboğa
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postaenes.kizilboga@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İbrahim Bingöl
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postaibrahimbingol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Murat Ercan
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postamuratercan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Namık Demircioğlu
Su Ürünleri Fakültesi
E-Postanamikdemircioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 25240 ERZURUM

Eğitim