Ziraat Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Mücahit Demir
Ziraat Fakültesi
E-Postamdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef İbrahim Meral
Ziraat Fakültesi
E-Postaibrahim.meral@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2517) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Mustafa Yavuz
Ziraat Fakültesi
E-Postamustafayavuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2444) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Diyt. Yakup Akdağ
Ziraat Fakültesi
E-Postayakup.akdag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2454) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Ayşe Aksu
Tarla Bitkileri Bölümü
E-Postaayse.aksu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2536) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Erdal Kahraman
Ziraat Fakültesi
E-Postae.kahraman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2401) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Nevrettin Sürmeli
Ziraat Fakültesi
E-Postansurmeli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5805) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Veysal Pirim
Tarım Makineleri Anabilim Dalı
E-PostaVeysel.pirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2647) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Yavuz Ercan
Ziraat Fakültesi
E-Postayercan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2446) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Adem Elman
Ziraat Fakültesi
E-Postaadem.elman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. İsmail Bayram
Ziraat Fakültesi
E-Postaismail.bayram@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2443) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Kıyas Özdemir
Ziraat Fakültesi
E-Postakiyas.ozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2596) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Necati İde
Gıda Mühendisliği Bölümü
E-Postanecati.ide@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2554) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Sıdkı Arslan
Ziraat Fakültesi
E-Postasitki.arslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2454) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Cihat Vasfi Kocabeyoğlu
Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü
E-Postacihatttv@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (194) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Cevdet Buğur
Ziraat Fakültesi
E-Postacevdet.bugur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2442) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Fatih Topcu
Zootekni Bölümü
E-Postafatihtopcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2577) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Ferit Aras
Ziraat Fakültesi
E-Postafaras@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2632) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Hakan Gedik
Ziraat Fakültesi
E-Postahakan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2441) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Metin Özçakmak
Toprak Bilimi Anabilim Dalı
E-Postametin.ozcakmak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2475) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Rahime Karadağ Tuna
Ziraat Fakültesi
E-Postarakatu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2584) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Montajcı Aytaç Küllahkapan
Ziraat Fakültesi
E-Postaaytac.kullahkapan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2455) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Bedel Ardahanlı
Ziraat Fakültesi
E-Postabedel.ardahanli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2539) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Has. Bak. Ayşe Budak
Ziraat Fakültesi
E-Postaayse.budak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2205) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Abdulhalık Özkan
Ziraat Fakültesi
E-Postaabdulhalik.ozkan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Abdullah Gençtürk
Ziraat Fakültesi
E-Postaa.gencturk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2454) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Alaettin İnci
Ziraat Fakültesi
E-Postaalaettin.inci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2457) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdulbaki Yazıcı
Ziraat Fakültesi
E-Postaabdulbakiyazici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2494) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Cengiz Güneş
Ziraat Fakültesi
E-Postacengizgunes@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5815) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Cihat Çakur
Ziraat Fakültesi
E-Postacihatcakur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5815) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi İkram Kılıç
Ziraat Fakültesi
E-Postaikram.kilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2453) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kadir Demirkol
Ziraat Fakültesi
E-Postakadirdemirkol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5815) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Lokman Işık
Ziraat Fakültesi
E-Postalokmanisik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5815) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Posta Kodu: 25240

Eğitim