Eczacılık Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Eczacılık Fakültesi

MEZUNİYET PROJESİ TEZ YAZIM KILAVUZU

Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezuniyet Projesi Tez Yazım Kılavuzu Ek`te verilen kılavuza göre hazırlanacaktır. .pdf 
 

Fakütemizin Tez Yazım Kılavuzu`na göre kaynakların metin içinde gösterilmesi ve kaynaklar dizininin oluşturulması amacıyla EndNote stil dosyası oluşturulmuştur. Bu amaçla stil dosyasını aşağıdaki gibi bilgisayarınıza aktarıp kullanabilirsiniz: Aynı zamanda örnek tez şablonu aşağıda verilmiştir.

 1- EndNote Stil Doyası  linkinden stil dosyasını bilgisayarınıza indirip kaydedin ve zip`li dosyayı açın. “Eczacilik” isimli stil dosyasını aşağıda anlatılan şekilde bilgisayarınızdaki ilgili klasör içine kopyalayınız.

 2- Bilgisayarınızdaki C: Program Files (ya da Windows 7 için Program Dosyaları) / EndNote X7 / Styles klasörünü açın. Bu klasörün içine “Eczacilik” isimli stil dosyasını kopyalayın.

3- EndNote programını yeniden başlattıktan sonra Eczacılık Fakültesine ait kaynak yazma stil dosyasını kullanabilirsiniz.

 4- End-Note X7 Programına ait kurulum ve gerekli diğer bilgilere aşağıda linki verilen üniversitemizin BAUM sayfasından ulaşabilirsiniz.
 http://www.atauni.edu.tr/#!sayfa=endnote

 5- Fakültemiz End-Note Stil Dosyası zip

 6- Örnek word şablonu .docx