Eczacılık Fakültesi
Eczacılık Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Seracettin Karatoprak
Eczacılık Fakültesi
E-Postaerkut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5204) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Reşat Soslu
Eczacılık Fakültesi
E-Postaresat.soslu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5257) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Selami Karaca
Eczacılık Fakültesi
E-Postakaracas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5253) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Ayşe Çil
Eczacılık Fakültesi
E-Postaaysecil@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5252) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Şakir Kars
Eczacılık Fakültesi
E-Postasakirkars@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5205) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Erhan Çil
Eczacılık Fakültesi
E-Postaerhancil@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5210) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bür. Mer. Muhammed Lütfü Ferah
Eczacılık Fakültesi
E-Postalutfu.ferah@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Mustafa Suluoğlu
Eczacılık Fakültesi
E-Postamustafa.suluoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Harun Gündüz
Eczacılık Fakültesi
E-Postaharun.gunduz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5262) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Mehmet Yaşar Genç
Eczacılık Fakültesi
E-Postamyasar.genc@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5262) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Engin Bedir
Eczacılık Fakültesi
E-Postaengin.bedir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Erdem Yaşar
Eczacılık Fakültesi
E-Postaerdemyasar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hicabi Kars
Eczacılık Fakültesi
E-Postahicabikars@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nihal İçyar
Eczacılık Fakültesi
E-Postanihalkilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5207) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ömerul Faruk Okutan
Eczacılık Fakültesi
E-Postaomerul.farukokutan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Özden Vuraler
Eczacılık Fakültesi
E-Postaozden.vural@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (0442 231 5258) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Tuba Yıldız
Eczacılık Fakültesi
E-Postatubayildiz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (+90 442 2315200) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 25240 Erzurum https://twitter.com/ATAECZACILIK

Eğitim