İşletme Bölümü öğrencimiz Alperen ÇOBANKENT, 16.03.2024 Cumartesi günü elim bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine irtihal etmiştir. Cenazesi Pazar günü Yalova’da defnedilmiştir.
Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2024/03/image.png)
İşletme Bölümü öğrencimiz Alperen ÇOBANKENT, 16.03.2024 Cumartesi günü elim bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine irtihal etmiştir. Cenazesi Pazar günü Yalova’da defnedilmiştir.
Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.