İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Fatih Öztürk
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaozturkf@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1589) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Hakan Ekinci
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postahekinci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2083) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Name Eşrefoğlu
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postanamedudu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2061) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Zafer Toptaş
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postazafer.toptas@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2060) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Cemalettin Kılıç
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postacemalettinkilic@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2069) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Memet Nuri Akçelik
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postamnuri@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Ahmet Bayrakçeken
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaahmet.bayrakceken@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5754) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Aykut Ezici
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaaykut.ezici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Figen Akyürek
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postafigen.akyurek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Mustafa Çoban
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postamustafa.coban@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mustafa Bayır
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postamustafa.bayir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2063) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Ülkü Keleş
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaulku.dursun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2170) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Yusuf Akçay
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postayakcay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2308) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Celal Akdağ
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postacelalakdag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (2071) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Onur Kervancıoğlu
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaonur.kervancioglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Zekeriya Agdag
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postazekeriyaagdag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ahmet Adanır
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaahmetadanir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ahmet Demir
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaahmetdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Bedirhan Turan
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postabedirhanturan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Bülent Kadan
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postabulentkadan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Burak Öztercan
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaburakoztercan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Köksal Kocaman
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postakoksalkocaman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nergiz Başar
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postanergizbasar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nihal Korkmaz
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postanihalkorkmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Şeyma Hanay
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postaseymahanay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Yalçın Erdik
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
E-Postayalcinerdik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25240-Erzurum

Eğitim