Toplumsal Duyarlılık dersi kapsamında bu hafta Veteriner fakültesinden Prof.Dr. Nilüfer Çoban katılım sağlayarak öğrencilerimize hayvanlar hakkında sunum yapmıştır. Katılımları için teşekkür ederiz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231201-WA0004-768x1024.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231201-WA0005-768x1024.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231201-WA0006-768x1024.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231201-WA0007-1024x682.jpg)
Toplumsal Duyarlılık dersi kapsamında bu hafta Veteriner fakültesinden Prof.Dr. Nilüfer Çoban katılım sağlayarak öğrencilerimize hayvanlar hakkında sunum yapmıştır. Katılımları için teşekkür ederiz.