Toplumsal Duyarlılık dersi kapsamında bu hafta Fakültemiz öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Dr. Asiye ŞİMŞEK ADEMİ öğrencilerimize Göç ve Mülteciler konusu hakkında sunum yapmıştır. Sunumları için teşekkür ederiz.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231206-WA0003.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231206-WA0004.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231206-WA0005.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231206-WA0006.jpg)
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi/wp-content/uploads/sites/64/2023/12/IMG-20231206-WA0007.jpg)
Toplumsal Duyarlılık dersi kapsamında bu hafta Fakültemiz öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Dr. Asiye ŞİMŞEK ADEMİ öğrencilerimize Göç ve Mülteciler konusu hakkında sunum yapmıştır. Sunumları için teşekkür ederiz.