Bölümümüz öğretim üyesi Prof. Dr. Kerem Karabulut, 22-23 Kasım 2022 tarihlerinde Nahçivan Üniversitesi tarafından düzenlenen “Modern İpek Yolu ve Nahçivan” konulu uluslararası konferansa davetli konuşmacı olarak katılmıştır.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisat-bolumu/wp-content/uploads/sites/124/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-05-at-14.42.37-edited.jpeg)
Prof. Karabulut konuşmasında Karabağ Zaferi, Zengezur Koridoru, ve Kars-Iğdır-Nahçivan demiryolunun önemini anlatmıştır. Konu ile ilgili Nahçivan televizyonundaki programa da konuşmacı olmuştur.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisat-bolumu/wp-content/uploads/sites/124/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-05-at-14.42.37-1.jpeg)